PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Jak jste na tom s joystickem u X750i. Pište vaše zkušenosti. Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levian
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #19062 Zaslal: 21.01.07 00:15    Předmět: Citovat

No já mám K750i už 14 měsíců a už po třech měsících mě joy začal blbnout a teď je skoro nepoužitelnej. Do servisu ho poslat nechci, jelikož by to trvalo tak 3 týdny a to bych se s nějakou náhražkou asi zbláznil. Takže většinu operací dělám pomocí numerické klávesnice. Jelikož jsem toto fórum objevil teprve před pár dny, tak mi svitla naděje v podobě šroubováku torx 6. Teď už jen ho sehnat, pak napíšu jak to dopadlo.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiniMax
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Už. poděkoval: 1x
Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #19073 Zaslal: 21.01.07 01:08    Předmět: Citovat

Jestli si budeš objednávak z CNN.CN, tak je v sortimentu i TORX T6!
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Levian
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #19076 Zaslal: 21.01.07 01:40    Předmět: Citovat

Myslím, že jsem tu na fóru někde četl, že ho mají i v baumaxu nebo dokonce i v běžných obchodech s nářadím. Mýlím se?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #19103 Zaslal: 21.01.07 11:45    Předmět: Citovat

Torxy seženeš skoro všude... Obi, Baumax, lepší železářství a podobně. Smile
Hollowman
Nováček
Nováček

Příspěvek #19402 Zaslal: 21.01.07 22:46    Předmět: Citovat

svoji klarku sem mel v servisu 1x cca pred 4 mesicema, mel sem ho tam 2 tejdny, kdybych vedel, ze to bude trvat tak dlouho tak si ten joystick vyfoukam sam. ale zase to funguje jak ma. btw K750i mam neco pres 2 roky, zachazim snim nejak tak normalne, nosim ho v kapse, par padu zazil, proste taham ho vsude, takze je dost vyuzivane zneuzivanej Wink
fatman
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #19537 Zaslal: 22.01.07 14:17    Předmět: Citovat

no ja mam d750. mam ji asi rok. j soystickem jsem na tom celkem dobre jenom obcas zamknu klavesnici a zakrouzim joyem na obe strany. je mi 13.
xlachtik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #20240 Zaslal: 24.01.07 21:07    Předmět: Citovat

k750i mám jeden a půl roku, a joy mi blbne celkem dost.. dobře jde akorát do stran a to jen občas. Asi tam zkusím kápnout wd40 ja tu píšete...

Myslíte, že jde "na koleně" vyměnit?? na cnn.cn je http://cnn.cn/shop/sonyericsson-k750iw800i-joystick-internal-parts-p-1104.html ,tak jestli to pujde vyměnit?? telefon jsem zatím celý nerozdělával,taxe ptám.

Bubaaak
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 16 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #20253 Zaslal: 24.01.07 21:53    Předmět: Citovat

doma to nevymenis, pokud nemas skusenosti s pajenim SMD soucastek tak na to ani nemysli
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #20278 Zaslal: 24.01.07 23:26    Předmět: Citovat

Snad ani na to nemáš potřebné nářadí! Musíš chladit DPS, jinak můžeš odpálit cesty nebo jiné součástky! To ani nezkoušej, ani nevím, proč si hi všichni kupují!
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bubaaak
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 16 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #20489 Zaslal: 25.01.07 18:07    Předmět: Citovat

ja si ho taky chtel koupit, proste proto ze sjem zvedavej jak to vypada zespoda Mr. Green
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 15x
Poděkovalo mu 49 lidí
ve 29 příspěvcích

Příspěvek #20627 Zaslal: 26.01.07 09:01    Předmět: Citovat

Ja mam muj foun K750i---W800i uz pul roku a jesete mi joy jede dost v poho... Pac ho moc nepouzivam... V menu vyuzivam zkratky... A vsude inde kde to de...Jinac pred tim sem mel SE T300 a T310 a tam ten joy de furt az do doby nez ten foun umre... Laughing
Kejmlik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #24090 Zaslal: 09.02.07 12:22    Předmět: Citovat

No tak mě joy zatím jako de ,ale už na něm při nějakém pohybu cítím že už pomalu blne Crying or Very sad Crying or Very sad ,ale co když mě bude zlobit tak ho vezmu na výlet k panu Filipovi Ludvíkovy a ten mi vymění nový joy za 250 kč Dancing Boo hoo!
filips
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #24184 Zaslal: 09.02.07 20:12    Předmět: Citovat

Heh já sem tam nakapal olej 7.5 (motorex) používám ho do vidlic na kola a fakt supr.Troufám si říct že je to možná lepší než když jsem ho koupil. Very Happy Jinak mám k700i
tap
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #39304 Zaslal: 24.04.07 00:47    Předmět: Citovat

tak ja si dneska zasel opravit joy K750 do mobilpohotovosti na Narodce...
myslel jsem, ze ho staci vyprasit, promastit a zavrit, ale ty paka mi trvrdili, ze se to rozebrat neda a tak ze mi musej dat NOVEJ joystick za 550 penez...
jelikoz nemam ani ten specialni sroubovak ani olej, nechal sem se podvolit, ale jak tady ctu tu diskuzi, koukam, ze sem prisel o slusny penize.

je to blbost ne, ze by to neslo opravit, s tim, ze by se zachoval puvodni, jen ho vyprasit, ne? hovada, jen na nas chtej vytriskat prachy, chudaci to stavej nekde v Cine, za den dostanou 3 koruny (jestli) a tady mi prodaj novej dil za takovej peniz...

Naposledy upravil tap dne 24.04.07 08:35, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MiniMax
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #39313 Zaslal: 24.04.07 01:42    Předmět: Citovat

Dali ti starou součástku? Jestli ne, měli by!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

Přejdi na: