PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Výměna krytu Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymous!
Anonymní

Příspěvek #1705 Zaslal: 18.07.06 10:27    Předmět: Výměna krytu Citovat

Zdravim,
rád bych si koupil na telefon pouzdro Crystal Case a protože mam svojí K750i už oprejskanou a blbne joystick, tak si obědnám i originální kryt s veškerými tlačítky, prostě aby byl jako nový než přijde do pouzdra. Very Happy

Kryt si chci přendat sám a chtěl bych se zeptat, jaké mohou při výměně nastat problémy, např. při výměně joysticku atp. A ještě jak je dole ten konektor, do kterého se připojuje nabíječka, tak ho mam trochu vyvyklaný a nabíječka špatně doléhá, takže když ho občas nechám nabíjet, tak se nenabíjí (datový kabel dolého v pořádku Confused ). Tak jestli to výměnou krytu nějak vyřeším... že tam ten konektor pevněji zaseadím nebo tak nějak...

Děkuji za všechny odpovědi, je to pro mě důležité, už bych si kryt rád koupil. Wink
Anonymous!
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Už. poděkoval: 2x
Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #1706 Zaslal: 18.07.06 10:36    Předmět: Citovat

POSTUPY

je to dost riskantní operace, musíš být opravdu pomalý a opatrný a pečlivý, od foťáku, displeje a klávesnice jsou membránové kontaktní proužky, na ty zvlášť bacha... na návody na rozebrání sem dám odkazy....

sys. konnektor je jenom násuvný, do něho se zasune DPS telefonu, na které jsou na tišťáku kontakty... odkaz na konektor sem snad také pošlu... s tím vyvykláním se mi to nějak nezdá, ale když říkáš... Wink

- rozebrání SEMania Arrow http://semania.mobilmania.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1274&Itemid=2
- rozebrání SE-NSE. Arrow http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=1195
- rozebrání SE-NSE. Arrow http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=870

Konektor spodní SE K750
1ks - 100kč/ks
více kusů - dohodou

Naposledy upravil 7luke.com dne 06.08.06 22:40, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymous!
Anonymní

Příspěvek #1707 Zaslal: 18.07.06 10:45    Předmět: Výměna krytu... Citovat

Díky za odpověď, doporučoval bys teda spíš nechat si tu výměnu udělat někde v servisu? Mrknu na ty návody a ještě to zvážim...

S tim konektorem jsem čet i jinde, že se to někomu stalo... měli tam třeba zapojený HF a kvůli špatnému kontaktu se to třeba přeplo na mono, prostě to nedoléhalo, jak by mělo.

Díky
Anonymous!
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #1708 Zaslal: 18.07.06 10:55    Předmět: Citovat

No divím se sám sobě, že pracně odpovídám anonymovi Shocked Rolling Eyes

já když jsem měnil první K750i tak jsem trošku zápasil... pokud bys neměnil střední díl, tak si ušetříš trápení... já nechtěně ulomil mikrospínač od kamery (co funguje na dvířka) a musel jsem ho dělat znovu pod lupou horkovzdušnou mikro stanicí... Rolling Eyes ale jede jak čínské hodinky (ťuk ťuk na dřevo)

Anonymous!
Anonymní

Příspěvek #1711 Zaslal: 18.07.06 11:01    Předmět: Citovat

Časem se regnu... Wink Tak fakt díky, jak tak koukám na se-nse, tak to asi nechám na servisu (jsem zvědavej kolik za to budou chtít Rolling Eyes ) a nechám si rovnou přehrát firmware...

Díky, měj se! Smile
Anonymous!
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #1712 Zaslal: 18.07.06 11:02    Předmět: Citovat

Servisy jsou drahé, nabalí Ti cenu krytu i operace, to fakt stojí jak bič... Kdybys neměnil střední kryt, tak se to dá doma docela v klidu. Já měnil i střední a v poho. Ale hazard to je Wink

Arrow http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?p=1692#1692

7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #1715 Zaslal: 18.07.06 11:17    Předmět: Citovat

aktualizován druhý příspěvek - přidán ještě jeden "rozebírací" odkaz
Rasty
Nováček
Nováček

Příspěvek #2708 Zaslal: 29.07.06 19:26    Předmět: Citovat

Nevite nekdo proc nejede link na rozerani na semanii? Prave sem chtel tel. rozebrat ale neni navod Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinor
Nováček
Nováček

Poděkovali mu 2 lidé
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #3176 Zaslal: 06.08.06 20:56    Předmět: Citovat

Tady jsem sehnal NEW link na Semanii Návod na rozebrání K750i. 8) 8)

http://semania.mobilmania.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1274&Itemid=2

zeto750
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #3383 Zaslal: 09.08.06 21:15    Předmět: Citovat

pls poradte mi .. ja mam k 750i-cko a chcem vediet ci by sa k nemu dal pouzit predny a zadny alebo aspon nejaky tychto voch kytov z w800i??? dali by sa nejako prehodit bez toho aby som musel dokupit nieco okrem krytu?? netrebalo by rbit nieco z fotakom???

obrazky by bodli

diki moc
surne

Naposledy upravil zeto750 dne 09.09.06 18:47, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CihyCZ
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 7x
Poděkovalo mu 11 lidí
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #5407 Zaslal: 28.08.06 16:08    Předmět: Citovat

jj de to vymenit Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nesta
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #6861 Zaslal: 09.09.06 16:56    Předmět: Citovat

Já bych chtěl prehodit stredni cast,ale nechci se do toho poustet(jak se znam neco bych pokalel) a tak bych se vas chtel zeptat jestli se da koupit samotnej stredni dil(chci od W800i) a kde i to udelaj a za kolik(priblizne)
Diky
ChickenPower
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 4x

Příspěvek #10179 Zaslal: 01.11.06 18:45    Předmět: Citovat

Já se v servisu ptal, a prej minimálně za 300, a kryt najdeš v topicu o krytech - http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?t=21

Jinak sem se chtěl pustit do tý výměny, ale jak sem tak koukal na Se-nse tak mě hned přešla chut Laughing Laughing Confused Sad ty malinky částečky se mi fakt nelíběj..

a jinak, co když si taky pokazim ten mikrospínač na foťák?? bohužel doma horkovzdušnou stanici nema Laughing nechá se to nějak udělat aby byl jakoby pořád otevřenej???

Miessa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10215 Zaslal: 02.11.06 11:35    Předmět: Citovat

Novej mikrospinac nestoji moc, muzes si ho objednat na cnn.cn a stoji v prepoctu 200 Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
ChickenPower
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 4x

Příspěvek #10296 Zaslal: 03.11.06 21:49    Předmět: Citovat

Tak to je fakt bomba Very Happy Very Happy rači jich vezmu 5, aby se neřeklo... Very Happy Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejdi na: