PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Zvýšení hlasitosti v HPM-70 a odvozených Jdi na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Už. poděkoval: 165x
Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #28462 Zaslal: 03.03.07 17:04    Předmět: Zvýšení hlasitosti v HPM-70 a odvozených Citovat

Malý návod na to jak zvýšit hlasitost v HPM-70 (ta část se sluchátkama). A nejen v HPM-70 ale i v odvozených (HPM-80, HPM-75 a podobný)-chápetě mě ne? Laughing

No takže jak na to...

Uchopíme sluchátko a odděláme špunt (takovej ten silikon kolem). Pod ním je takovýto na co se navlíká ten silikon a na něm je nalepená taková membrána... je to membrána co má za úkol zabránit vstupu nečistot do sluchátek a taky ztišuje hlasitost. Po odstranění je (dle mě) čistčí zvuk, přímo ze sluchátka a hlavně hlasitejší. + samozřejmě musíte odstranit ten kroužek lepidla co je pod membránou, jinak vám může zůstat v uchu!

Přišel jsem na to tak že když jsem ty sluchátka čistil, tak se mi ta jedna membrána odlepila a nechtěla už držet, tak jsem ti prostě sundal a ejhle to je super zvuk.

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
noskowski
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #28700 Zaslal: 04.03.07 13:12    Předmět: jednoduchsie.... Citovat

ja som si zwysil hlasitost tym, ze som si wybral moznost manualneho
eqwalizeru a dal som hodnoty na maximum...
nejsom ziaden audiofil, takze tato uprawa mi wcelku dobre posluzila...
Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #28703 Zaslal: 04.03.07 13:15    Předmět: Citovat

jo no - úplné maxximum muziky (ne od Evropy46 ale od SE-Tuningu): acoustic W810i, ekvalizér na maximum a odebrat ty blány - to je terpve hlasitost Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
sk_wizard
Nováček
Nováček

Příspěvek #28735 Zaslal: 04.03.07 13:58    Předmět: Citovat

no mne sa to nezdá dobrý nápad potom sa ti to môže zapchať horčicou z uší Very Happy Very Happy Laughing Laughing
Uklízečka
Uklízečka

Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #28736 Zaslal: 04.03.07 14:01    Předmět: Citovat

pokud to budeš vždycky čistit tak pohoda - a propo se dá to sluchátko rozebrat Idea

pikko
Nováček
Nováček

Příspěvek #29179 Zaslal: 06.03.07 15:23    Předmět: Citovat

Propichejte si to spendlikem a nic neodlepujte,pak uz to nedate zpatky a bordel se dostava az do vnitr.kdyz se to propicha jen ta sitka tak je vysledek stejny!!!
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #29186 Zaslal: 06.03.07 15:52    Předmět: Citovat

Propíchejte si bubínky a uslyšíte ten nářez Laughing

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kewin
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #31991 Zaslal: 19.03.07 16:46    Předmět: Re: Zvýšení hlasitosti v HPM-70 a odvozených Citovat

Nebo si poridte HPM-82 ty jsou hlasite samy o sobe .....
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pakon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #44483 Zaslal: 14.05.07 20:56    Předmět: Citovat

membranou myslis takovy to chlupaty ?
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #44522 Zaslal: 14.05.07 22:10    Předmět: Citovat

jj to chlupatý.....

btw už se mi zničila membrána celýho repráčku páč jsem rozebral sluchátko a pak do toho rýpal kružítkem Laughing takže budu mít nový HPM-70

H $ C K $ R
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 61x
Poděkovalo mu 66 lidí
ve 43 příspěvcích

Příspěvek #44524 Zaslal: 14.05.07 22:14    Předmět: Citovat

thak lepší než zasahovat do HPM-70 je asi acoustic driver....teď tam mám MEGA acoustic od Toshary verze 1.6 mnoa jsem upe spokojen.ted když jedu do školy budem thak mám hlasitost thak na 4 bublinkách Very Happy a předtím jsem je měl skoro na všech takže pohoda Very Happy a není to dobré na uši když nastavíte v equlizéru všena MAX a pak eště MEGA acoustic a hlasitost na max.Poškodí se vám sluch.Možná to ani nevnímáte ale je to tak Wink

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lachty
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 7x
Poděkovalo mu 49 lidí
ve 21 příspěvcích

Příspěvek #44541 Zaslal: 14.05.07 23:57    Předmět: Citovat

Ja to reknu asi tak, ja ty acoustic mam jeste upraveny a mam tu hlasitost jeste o trochu vetsi. A posloucham to na max a ekvalizer na max a stejne je to u nekterych filmu malo. Musim ty filmy vzdy prevadet jeste pres SUPER (video stream copy a u audia Adjust The Encode Volume a nastavit na 300) a pak kdyz to dam na max., tak uz to jde slyset v poho. Nekdy to dam o 1dilek min. nez na max. zalezi jak u ktereho filmu. Jako kdybych koukal na ty filmy nekde, kde neni hluk, tak bych to nemusel prevadet. Wink
jsmiska84
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #47385 Zaslal: 31.05.07 10:11    Předmět: Citovat

Keď už niekto musí mať accoustic mega loud, hlasitosť a ekvalizér na max, tak by si mal zájsť k ušnému. To nemyslím ako vtip, ale dobrú radu.
Alebo sa vysrať na štýl a kúpiť si k fonu nejaké slušné slúchádlá, ja mám tie z môjho sigu a keď idem po ulici, tak mám hlasitosť na 3 štvorčekoch a hrá to fakt MEGA BASS Smile Nemajú síce pekné logo SE, ale to si tam môže schopný kutil nalepiť z HPM-70 Smile
Hugo
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 15x
Poděkovalo mu 49 lidí
ve 29 příspěvcích

Příspěvek #47389 Zaslal: 31.05.07 10:37    Předmět: Citovat

Máš na mysli toto
http://e-shop.asbis.cz/img.asp?stiid=39917
Popis produktu:
Vysoká kvalita zvuku díky omezení hluku z okolí - to jsou nová sluchátka HP-02 Live značky Genius. Jde o klasické "pecky" známé jako příslušenství walk/discmanů, ovšem s pevnou konstrukcí a pozlaceným 3.5" jack konektorem na 150 cm dlouhém kablíku.

Tato minisluchátka jsou vhodná hlavně k cestovní, rozhodně nijak nepřekáží ani nezabírají místo, pohodlně se vejdou do kapsy, přitom hrají excelentně, ať už připojena k notebooku, MP3 či CD přehrávači, k některým typům mobilních telefonů či walkmanu.

Pecky disponují zvláštním výměnným systémem konců, jež tak díky možnosti volby ze tří různých velikostí lze pohodlně používat při různých velikostech ucha. V7měnné koncovky rovněž nabízejí eliminaci nežádoucího hluku z okolí, díky němuž se vyznačují mnohem kvalitnějším zvukem, než klasická sluchátka stejného typu.

Sluchátka o impedanci 32 Ohm a citlivosti 108 dB disponují frekvenčním rozsahem cca 10 Hz - 20 kHz. Maximální vstupní výkon je 5 mW na kanál. Přibalen je malý cestovní obal.

Ty má kámoš fakt super... Wink
Ale já radši mušle...
http://e-shop.asbis.cz/img.asp?stiid=39919
Popis produktu:
Nová sluchátka HP-04 Live s koženými náušníky a temenním mostem jsou uzavřená a jejich velikost lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Kvalitní drivery a příjemné náušníky se postarají o čistý a nerušený zvuk, a proto jsou vhodná pro širokou škálu činností - poslouchání MP3, CD, rádia nebo hraní her.

Sluchátka disponují typickou impedancí 32 Ohm a velmi slušným odstupem signálu a šumu 113 dB SPL. Na kabelu navíc najdete i ovládání hlasitosti pomocí plochého ovladače. Přibalen je 6.3 mm stereo-jack adaptér s pozlaceným konektorem. Sluchátka se dají použít se zvukovými kartami, hlasovými modemy, walkmany, MP3 přehrávači apod.
Tyto sou teprve bomba... Laughing

IkE Blaster
Tuner
Tuner

Poděkovali mu 4 lidé
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #47441 Zaslal: 31.05.07 15:58    Předmět: Citovat

a ja neverim geniusum Very Happy koss & gradolabs 4ever

///nechcete to promazat, locknout a dat jako oznameni/dulezite (nebo dat do nazvu NAVOD: )

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: